Apoptygma Berzerk forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Fairlight Children

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
LaPicaroda
» Początkujący (: .
LaPicaroda


Liczba postów : 12
Join date : 21/11/2009
Age : 34
Skąd : tam, gdzie mnie zechcą
Piosenka : Spiritual Reality
Płyta : Welcome to Earth

Fairlight Children Empty
PisanieTemat: Fairlight Children   Fairlight Children EmptySob Lis 28, 2009 4:14 pm

Fairlight Children jest jednym z solowych projektów Stephana, zresztą kto jest w temacie, ten się raczej orientuje. Wink
Ogólnie to jakoś ciężko mi znaleźć w sieci mp3, nie mówiąc już o płycie, a chciałam to przesłuchać... znalazłam dwa numery ''Falling Out'' i ''Before you came along''- trochę inna bajka niż APOP, ale jestem ogólnie oczarowana. Czy ktoś jest w posiadaniu? Smile
Powrót do góry Go down
Shadow
» Administrator
Shadow


Liczba postów : 20
Join date : 19/11/2009
Piosenka : Eclipse,Kathy's Song,Bitch,Shadow,Non Stop Violence, Suffer in Silence
Płyta : Wszystkie

Fairlight Children Empty
PisanieTemat: Re: Fairlight Children   Fairlight Children EmptyNie Gru 20, 2009 10:23 pm

Mam tą płytkę,rzeczywiście trochę inna bajka niż Apop ale w końcu chyba po to Stefek to zrobił , ale uwielbiam ją. Jak chcesz to mogę Ci przegrać i wysłać...adres możesz podać na priv Very Happy
Powrót do góry Go down
 
Fairlight Children
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Apoptygma Berzerk forum :: x A P O P T Y G M A - B E R Z E R K x :: » Download-
Skocz do: