Apoptygma Berzerk forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 A jak poznaliście ./..?

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Sasza_von_Shagrath
» Nowy fan Apop.
Sasza_von_Shagrath


Liczba postów : 4
Join date : 06/12/2009
Age : 33
Skąd : Finlandia Hell-sinki ;*
Piosenka : Shine On
Płyta : ALL ;]

A jak poznaliście  ./..? Empty
PisanieTemat: A jak poznaliście ./..?   A jak poznaliście  ./..? EmptySob Gru 12, 2009 2:07 pm

A jak wgl poznaliście zespół ?? Przypadkiem czy ktoś wam powiedzał ??

Bo ja przypadkiem na niemieckiej MTV widziałam ;>

Jak przyjechałam ze szpitala i jeszcze musiałam dłuuugo w wyrku leżeć ;>


I się tym zajarałam ;} lol!
Powrót do góry Go down
LaPicaroda
» Początkujący (: .
LaPicaroda


Liczba postów : 12
Join date : 21/11/2009
Age : 34
Skąd : tam, gdzie mnie zechcą
Piosenka : Spiritual Reality
Płyta : Welcome to Earth

A jak poznaliście  ./..? Empty
PisanieTemat: Re: A jak poznaliście ./..?   A jak poznaliście  ./..? EmptySob Gru 12, 2009 2:20 pm

to samo...coś jest z tymi niemieckimi stacjami, przy ''You and me against the world'' ciągle leciało ''Shine On'' czy ''In this together''. Trudno było nie zauważyć, jak się lubiło takie klimaty.
Jeszcze wtedy nie wciągnęłam się w słuchanie Apopa, lubiłam się glapić na Stefka... Zakochany ale kojarzę, że po ''In this together'' zobaczyłam w sklepie białą kurtkę, podobnej do tej którą miał na sobie w teledysku i musiała być moja. LOL
Powrót do góry Go down
Evka.
» Początkujący (: .
Evka.


Liczba postów : 12
Join date : 30/11/2009

A jak poznaliście  ./..? Empty
PisanieTemat: Re: A jak poznaliście ./..?   A jak poznaliście  ./..? EmptySro Gru 16, 2009 10:38 pm

Ja poznałam w sumiie przez Beatbox, bo mi wysyłała piosenki, zdjęcia i wgl ;D
I mi się spodobało ( ;
Powrót do góry Go down
Shadow
» Administrator
Shadow


Liczba postów : 20
Join date : 19/11/2009
Piosenka : Eclipse,Kathy's Song,Bitch,Shadow,Non Stop Violence, Suffer in Silence
Płyta : Wszystkie

A jak poznaliście  ./..? Empty
PisanieTemat: Re: A jak poznaliście ./..?   A jak poznaliście  ./..? EmptyCzw Gru 17, 2009 8:34 pm

A ja właśnie też na Niemieckiej Vivie chyba Viva + wtedy była gdzie leciały Get The Clip, czyli klipy na żądanie ( szkoda że juz nie ma tej Vivy) i tam..po raz...pierwszy...zobaczyłam...i usłyszałam....,,SHINE ON''...i JEGO!!!!! affraid Zakochany emotka 2 Sexy I KOPARA MI OPADŁA OD PIERWSZEGO ODSŁUCHU Mdelejee to jest boooskie !!!!! On jest boooski !!!! Kto to wogóle jest!!!!!!Dlaczego ja to widzę dopiero teraz !!!!!!! No i zaczęłam szukać jakichś info i wszystkiego o tym zespole i kooocham tą muzę do dzisiaj i chyba coraz bardziej...to SĄ MOJE KLIMATY W 100% i to JEST TEN FACET W 100% lol! No to teraz już wiecie LOL
Powrót do góry Go down
Sponsored content





A jak poznaliście  ./..? Empty
PisanieTemat: Re: A jak poznaliście ./..?   A jak poznaliście  ./..? Empty

Powrót do góry Go down
 
A jak poznaliście ./..?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Apoptygma Berzerk forum :: x A P O P T Y G M A - B E R Z E R K x :: » Zespół-
Skocz do: